ЕЛЕКТРИЧНИЙ ПАРОГЕНЕРАТОР

Получен патент Украины.

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ПАРОГЕНЕРАТОР.

Формула винаходу:

 1. Електричний парогенератор, який включає електричні трансформатори, що мають набірні металевісердечники, призначені для створення замкнутого магнітного поля в них, первинні обмотки, розташовані насердечниках і електрично ізольовані від них, загальну трубчасту вторинну обмотку, розташовану в магнітномуполі ізольовано і охоплюючу всі стійки набірних металевих сердечників трансформаторів, міжтрубні, щоз'єднують найближчі точки, і надтрубні, що з'єднують найбільш віддалені точки, перемички поверхоньзагальної вторинної трубної обмотки в площині, перпендикулярній її осі, а також засоби для примусової подачірідини через внутрішню порожнину загальної вторинної трубчастої обмотки, який відрізняється тим, щовторинна трубчаста обмотка розділена на ділянки, що охоплюють кожну стійку набірних металевихсердечників трансформаторів, електричними міжтрубними і надтрубнимі перемичками, і являють собоюнезалежні короткозамкнені електромагнітні контури, а трансформатори виконані багатофазними.
 2. Електричний парогенератор за п. 1, який відрізняється тим, що його трансформатори виконанітрифазними.
 3. Електричний парогенератор за п. 1, який відрізняється тим, що загальна вторинна трубчаста обмоткаскладається з пакета паралельно зв'язаних труб.
 4. Електричний парогенератор за п. 1, який відрізняється тим, що ділянки, що являють собоюелектромагнітні контури, загальної вторинної трубчастої обмотки виконані різної електричної провідності.
 5. Електричний парогенератор за п. 1, який відрізняється тим, що труби ділянок, що являють собоюелектромагнітні контури, загальної вторинної трубчастої обмотки виконані різних діаметрів.
 6. Електричний парогенератор за п. 1, який відрізняється тим, що на кожній ділянці, що являє собоюелектромагнітні контури, встановлені датчики температури.
 7. Електричний парогенератор за п. 1, який відрізняється тим, що надтрубні перемички виготовлені у виглядіметалевих півкілець.
 8. Електричний парогенератор за п. 7, який відрізняється тим, що надтрубні перемички, виготовлені у виглядіметалевих півкілець, виконані шириною від однієї п'ятої до чверті діаметра труб, що з'єднуються.
 9. Електричний парогенератор за п. 1, який відрізняється тим, що надтрубні перемички виготовлені у виглядіметалевих дуг.
 10. Електричний парогенератор за п. 1, який відрізняється тим, що надтрубні перемички виготовлені увигляді металевих скоб.
 11. Електричний парогенератор за п. 1, який відрізняється тим, що міжтрубні перемички виготовлені увигляді металевих сфер.
 12. Електричний парогенератор за п. 1, який відрізняється тим, що міжтрубні перемички виготовлені увигляді металевих порожнистих циліндрів.
 13. Електричний парогенератор за п. 1, який відрізняється тим, що міжтрубні перемички виготовлені увигляді металевих суцільних циліндрів.

Россия → Южный Федеральный Округ → Ростовская область → Ростов-на-Дону
Ростов-на-Дону, бульвар Комарова, 28В, офис 64
close
Связаться с нами

Нажимая кнопку "Отправить", Вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь с условиями политики конфиденциальности